Obóz Letni dla Dzieci Żoliborz Warszawa


 

Każdy rodzic chce, aby jego dziecko wyrosło na wspaniałego i zaradnego człowieka. Im wcześniej zaczniemy rozwijać w dziecku samodzielność, tym łatwiej będzie mu w późniejszym, dorosłym życiu. Wielu rodziców stara się od najmłodszych lat rozwijać w dzieciach zaradność m.in. wysyłając je na letnie obozy i kolonie. Czy wakacje bez rodziców obudzą w naszym dziecku samodzielność? Wszystko zależy od charakteru naszego dziecka oraz podejścia rodziców.

 

Dlaczego warto wysłać dziecko na obóz/kolonie?

 

Jedyną, oczywistą zaleta, jaką rodzice dostrzegają w wysłaniu dzieci na obóz, są walory wypoczynkowe takiego przedsięwzięcia. Tymczasem krótkie wakacje bez rodziców przyniosą naszym pociechom wiele więcej korzyści. Kolonie rozwiną w twoim dziecku następujące cechy:

 

  • Samodzielność - z dala od rodzinnego domu, nakazów i poleceń rodziców, dzieci uczą się samodzielnego myślenia i działania. Na obozie dziecko uczy się zatem samodzielnie wykonywać podstawowe czynności, w których tak często wyręczają je rodzice.
  • Podejmowanie decyzji - będąc na obozie Twoja pociecha uczy się także podejmowania decyzji. W domu nie zawsze dopuszczamy dziecko do głosu, a co dopiero słuchamy jego zdania.
  • Ponoszenie konsekwencji - podejmując samodzielnie decyzję nasze dziecko uczy się ponosić konsekwencje swojego postępowania.
  • Asymilacja społeczna - obóz to najlepsze miejsce, dzięki któremu nasze dziecko nauczy się współżyć z rówieśnikami. Życie w grupie pokaże mu, jak skutecznie komunikować się z innymi, porozumiewać i współżyć.
  • Śmiałość - na wakacjach bez rodziców dziecko rozwija w sobie również śmiałość. Jest zmuszone do obcowania z rówieśnikami, a zatem musi nawiązywać kontakty, rozmawiać oraz rozwiązywać konflikty.
  • Ciekawość świata - dzięki wyjazdom nasze dziecko poszerza horyzonty: poznaje dzieci z różnych  środowisk, odkrywa nowe pasje, zainteresowania. Dzięki kontaktom z rówieśnikami kształtuje swój światopogląd.
  • Radość i uśmiech dziecka – najważniejsze i bezcenne :)

 

 

Czytaj więcej...

 

Obóz letni dla dzieci Żoliborz — wykwalifikowana kadra

 

Nasze obóz letni dla dzieci (Żoliborz) to znacznie więcej niż tylko zabawa. Dzieci uczą się nowych umiejętności, rozwijają pasje i odkrywają talenty pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Nasza kadra to przede wszystkim wyspecjalizowani nauczyciele oraz instruktorzy. Co ważne, posiadaną przez siebie wiedzę przekazują oni najmłodszym z wielką pasją oraz zaangażowaniem. Mamy świadomość, że u dzieci szybko zakrada się nuda. Dlatego też dbamy o to, aby prowadzone przez nas zajęcia i aktywności były różnorodne. Dzięki temu każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

Nasz doświadczony personel zadba o to, by każde dziecko czuło się bezpieczne i szczęśliwe. Wiemy bowiem, jak ważne jest bezpieczeństwo na obozie, zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Dzieci będą miały wsparcie i opiekę przez cały czas trwania obozu. W razie jakichkolwiek problemów i niejasności nasi wychowawcy chętnie odpowiedzą na każde pytanie. Dzięki temu dzieci nie będą czuły się wyobcowane, a nasz obóz letni dla dzieci (Żoliborz) będzie dla nich niesamowitym przeżyciem.

 

Obóz letni Żoliborz — dzieci są najważniejsze!

 

Organizowane przez nas obozy letnie dla dzieci to doskonała szansa na to, aby najmłodsi mogli nauczyć się czegoś nowego. Obóz letni dla dzieci (Żoliborz) pozwala wyjść ze strefy komfortu, nawiązać nowe przyjaźnie i rozwijać umiejętności społeczne. Dzieci uczą się samodzielności, radzenia sobie w nowych sytuacjach i podejmowania decyzji.

 

Nasz letni obóz to także szeroka oferta różnorodnych aktywności fizycznych, takich jak sporty drużynowe, wspinaczka, kajakarstwo czy wędrówki. To świetny sposób na zachęcenie dzieci do ruchu i prowadzenia zdrowego trybu życia. Ponadto dziecko nie spędza całego lata przed ekranem komputera czy smartfona i będzie mogło doskonale się bawić w gronie rówieśników. Przerwa od codziennego otoczenia, szkoły i obowiązków z pewnością przyniesie wiele korzyści dla dzieci. Pozwoli im to na odcięcie się od stresów i rutyny, a także na naładowanie baterii przed nowym rokiem szkolnym.

 

Letni obóz dla dzieci — szansa na rozwój osobisty

 

Nasz obóz letni dla dzieci (Żoliborz) pozwala wyjść im ze strefy komfortu, nawiązać nowe przyjaźnie i rozwijać umiejętności społeczne. Dzieci uczą się samodzielności, radzenia sobie w nowych sytuacjach i podejmowania decyzji. Oferujemy także tematyczne programy, które pozwalają dzieciom rozwijać swoje pasje i zainteresowania, takie jak sztuka, nauka, muzyka czy przyroda. Dzieci mogą poznać nowe dziedziny i odkryć swoje ukryte talenty.

 

Obozy z Akademią Sportu „MAM FUN” to propozycja spędzenia wakacji, dla dzieci i młodzieży w aktywny, emocjonujący i pełen atrakcji sposób. Wypełnione szeregiem zajęć, świetnie zorganizowane i przede wszystkim bardzo aktywne obozy, dają niezapomniane wrażenia naszym dzieciom.

 

Wszystkie nasze obozy organizowane są zgodnie z obowiązującymi wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej, dotyczącymi wypoczynku dzieci i młodzieży. Bezpieczeństwo i radość naszych uczestników jest dla nas priorytetem.

 

Nasza kadra to wykwalifikowani wychowawcy i trenerzy, w większości nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem.

 

Letni obóz dla dzieci — dlaczego warto nam zaufać?

 

“MAM FUN” to najlepsza okazja na to, aby dziecko wzięło udział w niezapomnianym przeżyciu, jakim z pewnością jest obóz letni. Z miesiąca na miesiąc podnosimy nasze kwalifikacje, dzięki czemu organizowane przez nas wyjazdy cieszą się naprawde dużą renomą wśród dorosłych. Potwierdzają to liczne opinie naszych klientów, którzy zwracają uwagę zwłaszcza na różnorodne programy oraz najlepszą opiekę nad dziećmi, jaką zapewniają nasi wyszkoleni profesjonaliści.

 

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY :)