Akademia Sportu MAM FUN powstała z połączenia pasji do sportu  i pracy z dziećmi. Naszą kadrę tworzą fantastyczni nauczyciele wychowania fizycznego oraz trenerzy/instruktorzy AWF Warszawa. Znajdujemy się w Szkole Podstawowej nr 391 na Warszawskim Żoliborzu i zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia  oraz FUNtastyczne obozy letnie i zimowe! :)

 

Obecnie prowadzimy zajęcia: PIŁKA NOŻNA , KOREKTYWA, ZUMBA KIDS, GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA.

 

Głównym celem Akademii Sportu „MAM FUN” jest podnoszenie sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej dzieci poprzez zabawę i grę w piłkę nożną. Zapraszamy dziewczynki i chłopców od 6 roku życia. 

 

Przy naborze nie selekcjonujemy piłkarzy posiadających już pewne umiejętności gry w futbol, dajemy szansę każdemu, a nabór trwa cały rok. Nasza szkółka ma za zadanie nauczyć młodego adepta futbolu wszystkich elementów techniki piłkarskiej, anatomii gry, współpracy w drużynie oraz zasad obowiązujących na boisku, ze szczególnym uwzględnieniem zasad Fair Play. Proponujemy treningi przez zabawę oraz edukację przez sport. Najważniejsze jest dla  nas zadowolenie dziecka z treningu oraz całej piłkarskiej przygody jaką z nami przeżywa. Różnorakie zabawy, gry i ćwiczenia, których główną tematyką jest piłka nożna rozwijają w dzieciach podstawy koordynacji i równowagi, gibkość, szybkość, zwinność, sprawność manualną, orientację przestrzenną, umiejętność koncentracji oraz wytrwałość. Nasze zajęcia zawierają elementy gimnastyki korekcyjnej, dzięki czemu pomagają korygować wady postawy i kształtować prawidłową sylwetkę dziecka.

 

Nie poddajemy naszych podopiecznych presji wyników, nie zwalniając jednocześnie z obowiązku czynienia postępów. Naszych podopiecznych „zarażamy” pasją do piłki nożnej.

Nasz plan szkoleniowy opiera się na Narodowym Modelu Gry opracowanym przez PZPN, literaturze ogólno-sportowej i piłkarskiej oraz własnym, wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi.

 

Uwaga! Akademia Sportu „MAM FUN” dzięki zawarciu wstępnego porozumienia, daję możliwość dalszego rozwoju zawodników w klubie piłkarskim Varsovia Warszawa! To bardzo ważny aspekt, aby szkolenie było przemyślane i długofalowe, a właśnie taka współpraca między klubami gwarantuje to.  Dlaczego akurat Varsovia? Ponieważ to tam, swoje pierwsze kroki stawiał nasz trener/koordynator Marek Frączyk, w jednej drużynie z naszą gwiazdą reprezentacji Polski w piłce nożnej, Robertem Lewandowskim!