Piłka Nożna dla Dzieci Żoliborz Warszawa

Szkółka Piłkarska Akademii Sportu MAM FUN narodziła się z miłości i pasji do sportu.

Podstawową misją jest wychowanie młodych adeptów piłki nożnej zgodnie z zasadami FAIR PLAY, które są ważne nie tylko na boisku, ale również w życiu codziennym. Poprzez naukę gry w piłkę nożną dla dzieci na Żoliborzu realizujemy takie cele jak:

  • kształtowanie charakteru i osobowości;
  • harmonijny rozwój fizyczny;
  • popularyzacja zdrowego stylu życia oraz dbania o kondycję fizyczną;
  • zarażanie pasją do sportu;
  • wyzwalanie pozytywnych emocji;
  • uczenie wartości;
  • poczucie spełnienia i czerpanie radości z gry;
  • aspektów wychowawczych: punktualności, systematyczności, odpowiedzialności, współpracy w grupie, zdrowej rywalizacji.

 

 

 

Zajęcia piłki nożnej dla dzieci na Żoliborzu są więc idealną okazją nie tylko do nawiązania nowych znajomości, ale również rozwoju przydatnych cech osobowości. Kształtujemy młodych zawodników, którzy potrafią pracować w grupie i poznają swoją wartość. Znaczenie ponadczasowych idei sportowych zdecydowanie przekracza przecież granice boiska i znajduje odzwierciedlenie w tworzeniu postaw życiowych młodych adeptów piłki nożnej. Dla dzieci na Żoliborzu takie zajęcia są również świetną okazją do spożytkowania energii oraz spędzenia wolnego czasu w sposób aktywny i dobrze zorganizowany.

Wyjątkowe zajęcia dla młodych zawodników - piłka nożna dla dzieci Żoliborz

Zajęcia związane z piłką nożną dla dzieci na Żoliborzu są konstruowane w oparciu o Narodowy Model Gry wypracowany przez Polski Związek Piłki Nożnej. Bogate doświadczenie instruktorskie kadry szkoleniowej doskonale łączy się z myślą przedstawianą przez profesjonalnych trenerów i  instruktorów AWF Warszawa. Program treningowy podczas zajęć piłki nożnej dla dzieci na Żoliborzu jest zróżnicowany, dlatego obejmuje nie tylko elementy techniki piłkarskiej i anatomii gry, ale również kładzie duży nacisk na aspekty współpracy zespołowej, koncentracji oraz wytrwałości. W programie treningu piłki nożnej dla dzieci na Żoliborzu zawarte są również elementy ćwiczeń ogólnorozwojowych, co pozwala na wszechstronny rozwój fizyczny i korektę ewentualnych błędów.

Piłka nożna dla dzieci Żoliborz - szkółka otwarta dla wszystkich

Nabór na zajęcia piłki nożnej dla dzieci w Żoliborzu odbywa się w sposób otwarty, co oznacza, że nie selekcjonujemy dzieci na podstawie już posiadanych umiejętności. Treningi stanowią więc szansę dla każdego dziecka, które chce rozwijać swoje pasje i zdolności piłkarskie. Jest to również doskonała okazja do kontynuowania rozwoju społecznego, jako że najmłodsi zyskują możliwość nawiązania nowych relacji i przyjaźni. Szkółka Piłkarska Akademii Sportu MAM FUN podczas zajęć z piłki nożnej dla dzieci na Żoliborzu nie tylko kreuje przyszłych zawodników, ale również młodych ludzi, którzy przez sport uczą się uniwersalnych wartości, w tym systematyczności, odpowiedzialności i zdrowej rywalizacji. Każde dziecko uczęszczające na dopracowane w każdym szczególe zajęcia jest zadowolone i spełnione, obdarzone poczuciem własnej wartości i motywacją do dalszego rozwoju zarówno w sferze sportowej, jak i osobistej.

 

 

Czytaj więcej...

Piłka nożna dla dzieci Żoliborz - dlaczego warto?

Piłka nożna dla dzieci na Żoliborzu to kolejny krok w stronę kompleksowego rozwoju pociechy. Lokalizacja w sercu jednej z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy, a także dostęp do wyspecjalizowanej infrastruktury sportowej zapewnia doskonałe warunki do treningów na świeżym powietrzu. Uczestnictwo w zajęciach piłki nożnej dla dzieci na Żoliborzu prowadzonych przez naszą Akademię Sportu MAM FUN gwarantuje nie tylko profesjonalne podejście do kształcenia piłkarskiego, ale także rozwija umiejętności społeczne.